Tel.: +420 723 140 654 / +420 775 143 291

Email: info@autosluzbytichy.cz

Služby autoservisu AST - Autoslužby tichý v Olomouci

 

   

Přikláníte se stejně jako my k tomu, aby se v autoservisu auta opravovala a ne jen měnily poškozené celky? Hledáte autoservis v Olomouci, kde se cena za opravu v autoservisu nešplhá do astronomických výšin? Vyměnit vadný celek umí každý, my si zakládá na profesionální práci. Nalezneme a odstraníme příčiny Vaší závady levně a přitom nabízíme ty nejlepší servisní pracovníky pro Vaše auto.

 

Vítejte v Autoservise AST – Autoslužby tichý v Olomouci ! 

V našem servise, Vám auto opravíme profesionálně a s citem k Vaší úsporám.

Vaše vozidlo dokonale známe a nejen to, ale i vašich příbuzných a  všech vašich známých! Využíváme nejnovější software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel všech světových značek. Neutrácejte zbytečně Vaše těžce vydělané peníze ve značkovém autoservisu a vyzkoušejte AST – Autoslužby tichý v Olomouci.

 

Kvalitnější služby za polovinu peněz a bez ztráty Vaší záruky na Váš automobil!

 

 

Profesionální vybavení                           Kvalitně proškolení technici                           Krátká doba opravy

 

Proč si vybrat právě nás ? 

 

 

 

Nákup a prodej automobilů

 

Každý z nás řidičů několikrát za život řeší nákup nového automobilu a s tím často spojené problémy. „Co s mým starým vozem?“ „Je kupovaný automobil v dobrém technickém stavu?“ Samozřejmě je tu spousta otázek, my vám je pomůžeme všechny vyřešit. Zprostředkujeme prodej Vašeho vozu za co největší možnou cenu. Prohlédneme Váš nový vůz ještě před koupí a řekněme Vám všechny technické závady na vozidle nebo Vám vůz seženeme přesně podle Vašeho zadání.

 

 

 

 

  

Kontakt

Autoslužby Tichý - Olomouc

Facebook

Spokojení zákazníci dávají naší práci smysl. Podpořte nás na Facebooku a přidejte si nás do svého profilu.

Facebook.png, 31kB
Copyright © Resi-Design 2014 www.resi-design.cz.
roh.png, 2,9kB close.png, 6,9kB

Kontaktní formulář

Musíte zadat nějaký text.

Odeslat

Email je ve špatném formátu.